تعداد انلاین ها : 40 نفر
به چت روم خوش امدید

چت روم


چت روم یک وب سایت، بخشی از یک وب سایت یا بخشی از یک سرویس آنلاین مانند America Online است، که برای جوامع مختلفی که علاقمند به برقراری ارتباط در زمان واقعی هستند، فراهم می کند. در مقایسه با انجمن ها و گروه های بحث، کاربران قادر به ارسال پیام هستند، اما ظرفیت پیام های تعاملی را ندارند. اکثر اتاق های گفتگو ها نیازی به استفاده از نرم افزار خاصی ندارند، مانند چت اینترنتی (IRC) اجازه می دهد کاربران آن را از اینترنت دانلود کنند. کاربران اتاق گفتگو برای اتاق چت انتخابی خود، نام کاربری و رمز عبور را انتخاب می کنند و وارد اتاق خاصی می شوند (اکثر چت روم ها دارای چندین اتاق گفتگو هستند).
در داخل اتاق چت، به طور کلی لیستی از افرادی که در حال حاضر در اینترنت حضور دارند، نیز هشدار می دهند که شخص دیگری وارد اتاق چت شده است. برای چت کردن، کاربران یک پیام را به یک جعبه متن می نویسند. این پیام تقریبا بلافاصله در منطقه پیام های بزرگتر قابل مشاهده است و سایر کاربران پاسخ می دهند. کاربران می توانند اتاق های گفتگو را وارد کنید و پیام ها را بدون ارسال هیچ پیام خوانده شده، یک عمل شناخته شده به عنوان خالی کردن. از آنجا که پیام های گفتگوی چپ خود به خودی و بلافاصله قابل مشاهده است، ممکن است برای سوء استفاده وجود دارد، که ممکن است و یا ممکن است عمدی نیست. میزبان سایت معمولا یک لیست سوالات متداول (FAQ) را برای راهنمایی کاربران برای رفتار مناسب اتاق چت، مانند معرفی خود در هنگام ورود به اتاق، روشن ساختن زمانی که یک سوالی یا پاسخ به یک کاربر خاص را هدایت می کنید، و گزارش دادن اختلال کاربران، برای مثال کاربران متخلف ممکن است به صورت صریح از چت روم های دیگر مورد سوء استفاده قرار گیرند، انحصار مکالمه، یا حتی فقط آن را با تایپ کردن کلمه یا عبارت همانند مکالمه، یک تمرین (بسیار ناامید کننده) شناخته شده به عنوان پیمایش، غیر فعال کنید.
چت روم ها می توانند بر اساس تقریبا هر جنبه ای از تلاش یا علاقه انسان ها تمرکز کند: جوامع جاری مبتنی بر فیلم های کلاسیک، اجداد ایرلندی، پیچاندن باتوم و خواندن روان، برای مثال وجود دارد. سایت های مختلف مانند یاهو، فهرستی از سایت های چت را ارائه می دهند. دیگران، مانند انجمن های MSN Web، از طریق مراحل مورد نیاز برای ایجاد اتاق چت خود، کاربران را هدایت می کنند.

رز چت

چت روم رز نیز یکی از سایت های فعال در زمینه سرگرمی و اوقات فراغت در سطح ملی برای کاربران ایرانی است که امیدوار است با بهترین امکانات در زمینه چت روم در خدمت کاربران مجازی باشد.در این چت روم میتوانید با افرادی از کل سطح ایران ارتباط برقرار کرده و یا رابطه دوستی برقرار کنید همچنین میتوانید بین دیگر کاربران ارتباط تصویری برقرار کرده و یا برای ان هاعکس و فلیم ارسال کنید.برای خرید اتاق اختصاصی و درجه میتوانید با مدیریت در ارتباط باشید.همچنین به منظور پیشرفت رز چت لطفا دوستان خود را به چت روم دعوت کنید و هرگونه پیشنهاد و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. باتشکر مدیریت

شلوغ چت

در طی 10 سال گذشته هزاران چت روم از نوع ات چت(نوعی اسکریپت چت روم که در ایران اولین بار چت روم با ان ساخته شد)در ایران ساخته شده است و بیش از 100 ها گروه طراحی شکل گرفته اند که هر یک مدعی بهترین ها میباشند.خیلی از مدیران چت روم ها گمان میکنند راه پیشرفت و ترقی به این شکل است که با رفتن به روم مقابل و تبلیغ روم خود میتوانند کاربر جذب کنند یا اینکه مثلا با قرار دادن نام های چت روم های بزرگ در تیتر و عنوان خود به صفحه ی اول گوگل میرسند یا امثال این چنین کارها.اما کاملا اشتباه است نه تنها با این کار به نتیجه ای نمیرسند بلکه در پاره ای از نقاط دیده شده که چت روم مقابل هک یا سرور قطع و یا از اینکه کاربری جذب نشده از اداره و هزینه کردن برای چت روم خود پشیمان شده اند.

چت

اتاق چت یک کانال مجازی اختصاصی است که در آن کاربران با یکدیگر از طریق اینترنت با یکدیگر ارتباط دارند، به طور سنتی فقط در متن ساده. تحولات اخیر در تکنولوژی وب اکنون امکان انتقال تصاویر و شکلک ها را در یک اتاق چت نیز می دهد. این اصطلاح می تواند چت های آنلاین، پیام های فوری و انجمن های آنلاین را با استفاده از کنفرانس همزمان یا غیر همزمان انجام دهد.در سال 1974 اولین سیستم کنفرانس آنلاین توسط دیوید وولای و داگ براون توسعه یافت. این اجازه داد تا پنج نفر در هر کانال برای برقراری ارتباط با یکدیگر و چندین کانال ارائه دهد. وقتی یک کاربر یک پیام را تایپ کرد، هر شخصیت در زمان واقعی تایپ می شود بر روی صفحه نمایش دیگر کاربران نشان می دهد. تا سال 1980، CompuServe CompuServe CB Simulator را ساخت که اولین سیستم چت آنلاین بود که برای عموم قابل دسترس بود. از mIRC، یکی از اولین مشتریان چت محبوب، به Yahoo! مسنجر، اسکایپ و بسیاری از برنامه های پیام رسانی موجود در سیستم عامل های پیشرو موبایل، اتاق چت برای تبدیل شدن به ابزار ضروری برای ارتباطات مدرن تبدیل شده است.

عسل چت,ناز چت,همسریابی

در اوایل طراحی های چت روم درایران چیزی حدود 10 الی 15 چت روم از نوع ات چت ساخته شده بود که از قدیمی ترین چت روم ها میتوان چت ناز دارای سایتی به نام ایران ناز بود که توانست کاربران بیشماری را در ان زمان جذب کند.دیگر چت روم قدیمی عسل چت که در حل حاضر یکی از بزرگترین ها در ایران میباشد.

چتروم,چت رز,چت روم ناز,باران چت,چت عسل,چت ناز

شما چت,چت شما,چت نازی,ایران چت,تبریز چت,نگین چت

چت انلاین,چت روم ایرانی,چت باران,چت روم فارسی,سایت همسریابی

ققنوس چت,چت روم شلوغ,پرشین چت,مهر چت,میهن چت,راز چت,چت شلوغ

فارس چت,فارسی چت,الوچه چت,اواز چت,تهران چت