اپل واچ سری ۷ با واچ فیس‌های جدید از راه می‌رسد

طبق اکثر گزارش‌ها، اپل ابعاد نسل بعدی اپل واچ را افزایش می‌دهد و اپل واچ سری ۷ در نسخه‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری وارد بازار می‌شود. حالا به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها می‌خواهند برای استفاده بهینه از این نمایشگرهای بزرگتر، نسل بعدی ساعت هوشمندشان را به واچ فیس‌های جدیدی مجهز کنند.

خبرنگار بلومبرگ، «مارک گورمن» در جدیدترین گزارش خود گفته به لطف حاشیه‌های کمتر نمایشگر و همچنین لبه‌های تخت، نسل بعدی اپل واچ از ابعاد کیس بزرگتری بهره می‌برد که در راستای شایعات گذشته قرار می‌گیرد.

اپل واچ سری ۷ در نسخه‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری از راه می‌رسد که بزرگتر از اپل واچ ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری خواهد بود. گورمن می‌گوید اپل برای اینکه نمایشگرهای بزرگتر کارایی مناسبی داشته باشند و از آن‌ها بطور بهینه استفاده کند، از واچ فیس‌های جدیدی استفاده می‌کند:

«ساعت‌های هوشمند امسال اپل در نسخه‌های ۴۱ و ۴۵ میلی‌متری از راه می‌رسند و اپل برای استفاده بهینه از نمایشگر بزرگتر، به سراغ چندین واچ فیس جدید می‌رود که شامل نسخه بروز شده واچ فیس Infograph Modular می‌شود. این دومین بار در تاریخ اپل واچ خواهد بود که ابعاد نمایشگر افزایش می‌یابد. دفعه اول مربوط به اپل واچ سری ۴ در سال ۲۰۱۷ می‌شود.»

اپل این واچ فیس‌های جدید را بطور انحصاری برای کاربران اپل واچ سری ۷ درنظر می‌گیرد و انتظار نمی‌رود از طریق یک بروزرسانی نرم افزاری آن‌ها را در اختیار نسل‌های قدیمی‌تر ساعت هوشمندش قرار دهد.

در کنار تغییرات ظاهری مانند حاشیه‌های کمتر نمایشگر و همچنین لبه‌های تخت، نسل بعدی اپل واچ عملکرد بهتری خواهد داشت و همچنین شارژدهی‌اش افزایش می‌یابد.

انتظار می‌رود این محصول در کنار آیفون ۱۳ اواخر شهریور ماه معرفی شود و اوایل پاییز در اختیار خریداران قرار بگیرد. البته پیش از معرفی، نسخه تقلبی‌اش هم اکنون با قیمت ۶۰ دلار در چین به فروش می‌رسد که به خوبی طراحی نسخه رسمی‌اش را به نمایش می‌گذارد، هرچند محصول اپل احتمالا ضخامت کمتری خواهد داشت.

0 مورد نقد و بررسی

امید نوری

نویسنده سایت

→ خواندن مطلب قبلی

کاهش ۵۰ درصدی واردات موبایل‌های شیائومی به کشور در مرداد

خواندن مطلب بعدی ←

واتس‌اپ پذیرش سیاست اشتراک‌ داد‌ه‌ها با فیسبوک را برای کاربران عادی اختیاری می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *